Kurumsal

Hayaller ve İdealler hep bir kurguyla başlar. Sonrasında bütün düşünceler farklı fikirlerle harmanlanır, en sonunda ortaya bir taslak çıkar.

İşte biz Renova’nın temellerini tam da bu şekilde attık. Hayallerimizi, ideallerimizi, ekibimizi ve onların fikirlerini yanımıza alarak yol haritamızı belirledik.

Soğuk hava deposu ve Endüstriyel soğutma konusun da dersimizi çok iyi çalıştık. Ülkemizde ve global nitelikte refere edebileceğimiz bir çok müşterimizin güvenini arkamızda hissederek sizlere geliyoruz.

Sektörün dinamik kadrosuna, sağlam tedarik zinciri partnerlerine sahip olduğumuza inancımızla birlikte bunu en iyi şekilde projelerinize yansıtmayı misyonumuz olarak kabul ediyoruz. Kısacası sizlere Renova müşterisi olduğunuzu her an hissettirmek istiyoruz.

Anahtar teslim soğuk hava depoları, et entegre tesisleri, yaş sebze meyve depoları, oteller, restoranlar, antrepolar, medikal depolar, kısacası daha farklı soğutma ve soğuk hava deposu projelerinin hayata geçirilmesi konusunda uzmanlık alanlarımızı sizlerle paylaşmak ve bu tecrübelerimizi sizlere, işinize yansıtmak istiyoruz.

Artık yapmamız gereken tek bir şey var o da sizler için neler yapabileceğimiz.

Bizler tam donanımlı ekibimiz, partnerlerimiz ve 7/24 teknik servis ekiplerimizle her zaman hazırız.

Peki, siz hazır mısınız?