Neden Renova

Neden sorusunu ilk başlarda soracağınız ve sonrasında cevabını kendinizde bulacağınız ilkeli ve nitelikli bir kuruluştur Renova.

Yapmış olduğumuz iş her ne kadar makine sanayi olsa da özellikle gıda sektörü ve bozulabilir ürünlere çözüm üretiyoruz. Bu anlayışla sizlere eşlik ediyoruz.

Taahhüdünü gerçekleştirdiğimiz soğuk hava depolarının her metre karesinde büyük bir emek depoladığımızın bilincindeyiz. Portakalın uzun ve meşakkatli yolculuğundan tutun da sütün dondurmaya ulaştığı ana kadar tüm ürünlerin geçtiği zorlu aşamaları biliyoruz.

Açıkçası işinizi mevcut pozisyona getirmek için çok yol kat ettiğinizin farkındayız. Bu konuda da sizi çok iyi anlıyoruz. Çünkü bizde en iyi soğuk hava depolarını yapmak için çok yol kat ettik. Soğuk hava depolarındaki ürünlerin maliyetinin soğuk hava deposu maliyetlerinin çok üzerinde olduğunu her zaman aklımızın bir köşesine yazdık.

"Soğuk hava deposunu nasıl yapmalıyım" sorusunu bir daha kendinize sormanızı istemiyoruz. Bu konuda Anahtar teslim çözümlerimizle, satış sonrası teknik servislerimizle buradayız.

Partnerliğimiz başladığında bu soruyu biz size sormak istiyoruz.. Neden Renova?