Renova Global

Türkiye pazarı dışında ihracat ve ihracat alt yapısını oluşturan çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Sektör fuarları, Pazar araştırmaları ve partnerlik anlaşmaları ihracat hedeflerimizin gerçekleşmesinde büyük rol oynamaktadır. Bu olumlu sürecin her geçen gün katlanarak artması Renova projelerinin dünya pazarındaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

2014 yılında katılımcı olduğumuz Kazakistan Agri Tek fuarı meyvelerini çok kısa zamanda vermeye başladı. Kazakistan pazarının büyük bir bölümüne sahip olan partnerimizle yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde Renova projelerini ülkenin tamamına yaymak ve Kazakistan da aranan bir firma olmanın gayesi içerisindeyiz. Konusunda uzman olan ve hedef pazarımıza hakim olan partnerimiz, yatırımcılara Proje-Etüt-Danışmanlık konularında hizmet verecek ve yol haritasını belirleyecek.

Azerbaycan da devam eden pazarlama ve partnerlik çalışmalarımızla her geçen gün büyüyoruz. Bölgede mevcutta devam eden projelerimiz, referanslarımız, teknik servis ekibimiz yatırımcıların Renova’yı tercih etmesinde büyük rol oynamaktadır. Özellikle endüstriyel soğuk hava deposu yatırımlarında AKILLI SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ uygulamalarını hayata geçirerek yatırımın hızlı bir şekilde "geri kazanılabilir" olmasını sağlıyoruz. Kusursuz hazırlanmış alt yapımız, innovativ proje uygulamalarımız, uzun vadede tek firma olma hedefimiz, motivasyonumuzu kat ve kat arttırıyor.

Gündemimizde olan ve pazarımızı genişletebileceğine inandığımız partnerlerle bu yapıyı daha da üst seviyelere çıkaracağız. Kurum ilkelerimize bağlı kalarak bizlerle bu kulvarda koşmak isteyen partnerlerimizi yeni pazarlar yaratmak için bekliyoruz.

Globalleşme ve ihracatta sürdürülebilir büyüme için daha fazla mesai harcamamız gerektiğini biliyoruz.

Dünyanın birçok ülkesinde ‘’ en iyi soğuk hava deposu ‘’ projelerinin altında Renova’nın imzasını görebilmeniz adına çok çalışıyoruz.

Dünya belki de çok küçüktür…